Raksts: : Starptautiskais kara vēstures festivāls "Dünamünde-2010"
(Kategorija: e107 welcome message)
Autors un datums e107
Wednesday 30 June 2010 - 14:46:05


dunamunde2010.jpg

Starptautiskais kara vēstures festivāls "Dünamünde-2010",
09.07.2010. - 11.07.2010. g.


10.07.2010. Festivāla pirmā diena

11.00 – 18.30 – Amatnieku tirgus.
11.00 – 18.30 – Dokumentālās filmas par Rīgas un Latvijas vēsturi.
11.00 – 18.30 – Izstāde, veltīta vesturiska notikumiem kuri risinājušies Latvijas teritorijā.
11.00 – 11.10 – Informācija par festivālu.
11.45 – 11.55 – Informācija par festivāla dalībniekiem.
12.20 – 12.20 – Festivāla atklāšana.
12.20 – 12.30 – Klubu prezentācijas:

  • Vikingu vēstures kluba uzstāšanās,
    Viduslaiku
    vēstures kluba uzstāšanās,
    Klubu uzstāšanās, kuri attēlo Ziemeļu kara laikmetu: Pētera I un Karla XII armijas,
    Klubu uzstāšanās, kuri pārstāv Napoleona laikmetu: Napoleona armija un Krievu armija,
    Klubu uzstāšanās, kuri pārstāv I Pasaules kara vēsturi:
    Latviešu strēlnieki un Vilhelma Kaizera II armija,
    Mūsdienu Latvijas armijas prezentācija.

12.30 – 12.40 – Informācija par Festivāla programmu.
13.00 – 15.00 – Loku šāvēju turnīrs.
13.00 – 14.30 – Nometņu apskate un dalība nometņu dzīvē.
13.10 – 13.30 – Ierindas sagatavošana (Napoleona laikmeta karavīru nometne).
13.30 – 14.00 – Rekrutu uzņemšana (Ziemeļu kaujas laikmeta nometne).
12.40 – 13.10 – Folkloras ansambļa priekšnesumi.
14.00 – 14.30 – Folkloras ansambļa priekšnesumi.
13.30 – 14.30 – Bruņinieku turnīra dalībnieku treniņš (Bruņinieku nometne).
14.30 – 14.50 – Austrumu dejas Viduslaiku nometnē.
15.00 – 16.00 – Kara spēles:

  • Karla XII un Pētera I armiju karavīri.
  • Francijas un Prūsijas karavīri - Napoleona karu laikmets.
  • Latviešu strēlnieki un Vilhelma Kaizera II armijas karavīri.

15.00 – 15.30 – Folkloras kolektīva priekšnesumi.
15.30 – 16.00 – Folkloras kolektīva priekšnesumi.
16.00 – 16.30 – Folkloras kolektīva priekšnesumi.
16.40 – 18.00 –
Ziemeļu kara epizodes rekonstrukcija – "Dinamindes cietokšņa ieņemšana".
18.00 – 18.30 – Folkloras kolektīva priekšnesumi.
18.30 – 19.30 – Karavīru dziesmu konkurss.
19.30 – Festivāla pirmās dienas noslēgums.



11.07.2010. Festivāla otrā diena

11.00 – 18.00 – Amatnieku tirgus
11.00 – 12.00 – Gājiens pa Vecrīgu.
11.00 – 18.00 – Dokumentālās filmas par Rīgas un Latvijas vēsturi.
11.00 – 18.00 – Izstāde veltīta vesturiska notikumiem kuri risinājušies Latvijas teritorijā.
11.30 – 18.00 – Viduslaiku atrakcioni.
11.30 – 11.40 – Informācija par festivālu.
12.00 – 12.10 – Informācija par festivāla programmas otro dienu.
12.10 – 12.30 – Folkloras kolektīva uzstāšanās.
12.30 – 12.40 – Informācija par festivāla dalībniekiem.
12.40 – 12.50 – Festivāla otrās dienas atklāšana.
12.50 – 13.10 – Austrumu dejas.
13.10 – 13.30 – Folkloras kolektīva uzstāšanās.
13.30 – 14.00 – Napoleona karu epizodes rekonstrukcija.
12.50 – 15.20 – Bruņinieku turnīrs.
14.00 – 14.30 – Folkloras ansambļa “Grodi” uzstāšanās.
14.30 – 15.00 – Folkloras kolektīva uzstāšanās.
15.20 – 15.40 –
I Pasaules kara epizodes rekonstrukcija.
15.40 – 16.10 – Viduslaiku kaujas rekonstrukcija - Bugurts.
16.10 – 16.40 – Folkloras kolektīva uzstāšanās.
17.10 – 17.40 – Folkloras kolektīva uzstāšanās.
17.40 – 17.50 – Informācija par dalībniekiem.
18.00 – 18.30 – Festivāla noslēgums, uzvarētāju apbalvošana.


Festivāls notiks: Bolderajā, Daugavgrīvas cietokšņa teritorijā, Flotes 1A.

Sabiedriska transporta satiksme: 3, 30, 36 autobusu maršruti.

Dalies


.Games-shop
( http://www.games-shop.lv/news.php?extend.31 )